Jump to content
sus777

מחפש קבוצת sus

Recommended Posts

יש לי קבוצה בפורטנייט שאיתה אני משחק, (4) באם יש מקום פנוי, מתפנה או שאין מספיק אנשים לקבוצה, אתם מוזמנים להציע את עצמכם... 

חשוב להבהיר: אין לי עניין לדעת כמה ניצחונות עשיתם או בני כמה אתם, כולם יתקבלו בברכה, אלא אם יהיה מקרה חריג... 

אם אתם בכל זאת מעוניינים לרשום את מספר הניצחונות שלכם (גם אם זה 0) אתם מוזמנים לרשום...

בברכה sus777 (גם במשחק)

בהצלחה בחיפוש, רצוי להוסיף דרך ליצירת קשר..

לפני 10 דקות Admin אמר:

בהצלחה בחיפוש, רצוי להוסיף דרך ליצירת קשר..

ברור שפה הם מוזמנים ליצור קשר... לא כך ? שיציעו את עצמם פה, שם במשחק וכו' ישלחו הצעת חברות ואני יאשר...:)

אוקיי

לפני 1 שעה sus777 אמר:

יש לי קבוצה בפורטנייט שאיתה אני משחק, (4) באם יש מקום פנוי, מתפנה או שאין מספיק אנשים לקבוצה, אתם מוזמנים להציע את עצמכם... 

חשוב להבהיר: אין לי עניין לדעת כמה ניצחונות עשיתם או בני כמה אתם, כולם יתקבלו בברכה, אלא אם יהיה מקרה חריג... 

אם אתם בכל זאת מעוניינים לרשום את מספר הניצחונות שלכם (גם אם זה 0) אתם מוזמנים לרשום...

בברכה sus777 (גם במשחק)

אוקיי אני מעוניין רק תדע שלפעמים אני לא אהיה פנוי גם אם אני מחובר 

ישלי ניצחון 1

מעולה, מה השם שלך במשחק ? זה בסדר, לגבי זה שאינך תמיד מחובר... גם אני לא תמיד... חוץ מזה אם יהיה חסר בהרכב וכדו' אז נקרא לך...

לפני 4 שעות sus777 אמר:

מעולה, מה השם שלך במשחק ? זה בסדר, לגבי זה שאינך תמיד מחובר... גם אני לא תמיד... חוץ מזה אם יהיה חסר בהרכב וכדו' אז נקרא לך...

benmisk

לפני 5 שעות userz אמר:

benmisk

תודה רבה... אני ישלח חברות.

יש לי 2 נצחונות אני משחק בפלייסטיישן והשם שלי הוא ariel h

זה כרגע לא רלוונטי כל כך מכיוון שאני לא זמין כל כך, כאשר זה יהיה רלוונטי אני אשמח לפתוח אשכול חדש... בנתיים אתם יכולים לפתוח צוות לעצמכם...:) ותחפשו בפורום... 

Guest
This topic is now closed to further replies.