Jump to content

Recommended Posts

אתה מנסה לעשות משחק וזה לא נותן?

אני מחליף רובה והוא פשוט נעלם ואני רואה אותו עומד במקום בלי לזוז!

כשאני באמצע קרב זה קורה לי! אני מחליף לנשק אחר ואז מחזיר לנשק שלא עבד ועד אז הורגים אותי!

מה לעשות?

לפני 26 דקות yanigun אמר:

אני מחליף רובה והוא פשוט נעלם ואני רואה אותו עומד במקום בלי לזוז!

כשאני באמצע קרב זה קורה לי! אני מחליף לנשק אחר ואז מחזיר לנשק שלא עבד ועד אז הורגים אותי!

מה לעשות?

מישהו יכול לעזור לי

זו בעיה ידועה, היא קוראת בתדירות מאוד גבוהה, כדי להחזיר את הנשק אחרי כל פעם שזה קורה, פשוט תגלגל את הגלגלת אחורה וקדימה.

לפני 1 דקה TheOnlyArtz אמר:

זו בעיה ידועה, היא קוראת בתדירות מאוד גבוהה, כדי להחזיר את הנשק אחרי כל פעם שזה קורה, פשוט תגלגל את הגלגלת אחורה וקדימה.

לפני 28 דקות yanigun אמר:

תודה

אתה משתמש בVPN מה שגורם לIP שלך להשתנות בזמן המשחק. בגלל שהIP משתנה במשחק במידה ותפעיל צ'יטים וכו..אפיק גיימס לא יצליחו לשים עליך יד. לכן תצטרך לבטל PROXY / VPN או כל דבר אחר שגורם לIP של הראוטר שלך להשתנות. יכול להיות שאצלך אין כלום בדוק עם ספק האינטרנט לגבי IP משתנה, ובקש שלא ישתנה.

לפני ב-6.4.2018 at 16:27 am1t- אמר:

אתה משתמש בVPN מה שגורם לIP שלך להשתנות בזמן המשחק. בגלל שהIP משתנה במשחק במידה ותפעיל צ'יטים וכו..אפיק גיימס לא יצליחו לשים עליך יד. לכן תצטרך לבטל PROXY / VPN או כל דבר אחר שגורם לIP של הראוטר שלך להשתנות. יכול להיות שאצלך אין כלום בדוק עם ספק האינטרנט לגבי IP משתנה, ובקש שלא ישתנה.

זה לא בהכרח נכון יכול להיות שפשוט היה לו אינטרנט גרוע וזה הוציא אותו מהמשחק

אני חושב שאשכול זה לא רלוונטי כרגע כיון שבעייתו נפתרה,באם יש לכם גם בעיה, אתם מוזמנים לפתוח אשכול בפורום זה...

תודה רבה למי שעזר לו :) ננעל.

Guest
This topic is now closed to further replies.