Jump to content
AngilBoy

דרוש מחפשים מנהלים לקהילת פרוטנייט ישראל !

Recommended Posts

אוהבים את המשחק ? אוהבים לנהל ? רוצים לשלב את שאני הדברים האלה ביחד ? הגעתם למקום המתאים !

קהילת פורטנייט ישראל מחפשת מנהלים לקהילה. חושבים שאתם מתאימים ? הגיבו עם הטופס הבא :

שם : 
קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) 

שם : ניב

יש לי ניסיון רב בניהול פאנלים של משחקים ופורומים אז כן :)

אני יוטיובר שעובד במכירת משתמשים עם שותף ויש לנו שרת ואני יתרום בקהילה בעזרה לחדשים

בטיפול 12 שעות ביממה וכמה שאוכל.

שם :  אושרי
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן
קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : יש לי ניסיון בהגהה גבוה (שפה גבוה הכוונה), ויש לי את רוב היום להיות בפורום, אני מניח שאני יכל לעשות כמה שיותר, * יש לי ידע רב בפורטנייט ואני מגריל בשרת הדיס של האתר משתמשים מידי פעם!, הוא מתוכנת יפה*.. (בכוונה ה * כדי להדגיש את זה) אכל למצוא צוות ראוי ומתאים במידה וידרש עליי. ויהיה לי כבד אם אתקבל :), אני הייתי צוות בכמה פורומים דרך אגב של סאמפ לא יודע עם אתם מכירים את המשחק אבל כן.. ובניהול הייתי מנהל בשרת סאמפ כן לא בפורום חוץ מצוות בפורומים של סאמפ, אהבו אותי מאוד ואת העבודה שלי.. זה היה לפני כמה שנים טובות.. אני חושב שאכל לתרום לפורום, מהידע שלי, לעשות סדר ומשמעת.. וזהו מה יש להגיד :) יש לי הרבה דרכים ליצירת קשר Discord, TeamSpeak,Skype,Phone! :)

לפני 21 שעות Niv אמר:

שם : ניב

יש לי ניסיון רב בניהול פאנלים של משחקים ופורומים אז כן :)

אני יוטיובר שעובד במכירת משתמשים עם שותף ויש לנו שרת ואני יתרום בקהילה בעזרה לחדשים

בטיפול 12 שעות ביממה וכמה שאוכל.

לפני 14 שעות SyloNMan12 אמר:

שם :  אושרי
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן
קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : יש לי ניסיון בהגהה גבוה (שפה גבוה הכוונה), ויש לי את רוב היום להיות בפורום, אני מניח שאני יכל לעשות כמה שיותר, * יש לי ידע רב בפורטנייט ואני מגריל בשרת הדיס של האתר משתמשים מידי פעם!, הוא מתוכנת יפה*.. (בכוונה ה * כדי להדגיש את זה) אכל למצוא צוות ראוי ומתאים במידה וידרש עליי. ויהיה לי כבד אם אתקבל :), אני הייתי צוות בכמה פורומים דרך אגב של סאמפ לא יודע עם אתם מכירים את המשחק אבל כן.. ובניהול הייתי מנהל בשרת סאמפ כן לא בפורום חוץ מצוות בפורומים של סאמפ, אהבו אותי מאוד ואת העבודה שלי.. זה היה לפני כמה שנים טובות.. אני חושב שאכל לתרום לפורום, מהידע שלי, לעשות סדר ומשמעת.. וזהו מה יש להגיד :) יש לי הרבה דרכים ליצירת קשר Discord, TeamSpeak,Skype,Phone! :)

•  

פנו אלי ו\או ל @AngilBoy בפרטי.

נשמח לקבל אתכם

שם : דוד
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן , היתי מנהל בעבר במלא פורומים
קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : יש לי ערוץ יוטיוב ואני נהנה להיות בפורומום שקשור למשחק

לפני ב-3.12.2018 at 11:37 Superbijo אמר:

שם : דוד
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן , היתי מנהל בעבר במלא פורומים
קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : יש לי ערוץ יוטיוב ואני נהנה להיות בפורומום שקשור למשחק

נוצר קשר בפרטי.

שם : ויקטור
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן הייתי בעבר בעל פורום מפקח מנהל פורומים הכל

קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : אני התחלתי להיות סטרימר יוכל לעזור לפרסם אתכם קצת ואני תמיד פעיל כשאני יכול אוהב לעזור 

לפני 3 שעות VpGaming אמר:

שם : ויקטור
ניסיון בניהול פורומים : (כן/לא) כן הייתי בעבר בעל פורום מפקח מנהל פורומים הכל

קצת עם עצמך (גם לפרט במה תוכלו לתרום לקהילה) : אני התחלתי להיות סטרימר יוכל לעזור לפרסם אתכם קצת ואני תמיד פעיל כשאני יכול אוהב לעזור 

פניתי אליך בפרטי, בינתיים תהיה פעיל בפורום

Guest
This topic is now closed to further replies.