Jump to content
AngilBoy

עדכון מערכת REPLAY חדשה ובנוסף, תחרות ענקית מבית פרוטנייט !

Recommended Posts

פרוטנייט מוציאה לאור מערכת REPLAY, מערכת הקלטה למשחק, שבעזרתה סוף סוף תוכלו לשמור את המשחקים שלכם. למדריך המלא של המערכת תוכלו למצוא פה ( לחץ כאן )

בנוסף למערכת שהיא משחרתת, פרוטנייט מכריזה על תחרות לכבוד השקת המערכת, עם המון פרסים שווים ויותר מ90 זוכים שונים ! התחרות מתחילה היום (13.04.2018) ומסתיימת בתאריך 26.04.2018. בתחרות עליכם להקליט קטע שלכם מתוך המשחק דרך מערכת הREPLAY החדשה ולשלוח אותו לתחרות. כל הפרטים ולרשימת הפרסים המלאה תוכלו למצוא פה ( לחץ כאן )
ReplayRoyaleGrandPrize-1280x720-fb40b7fd

לפני 23 שעות AngilBoy אמר:

פרוטנייט מוציאה לאור מערכת REPLAY, מערכת הקלטה למשחק, שבעזרתה סוף סוף תוכלו לשמור את המשחקים שלכם. למדריך המלא של המערכת תוכלו למצוא פה ( לחץ כאן )

בנוסף למערכת שהיא משחרתת, פרוטנייט מכריזה על תחרות לכבוד השקת המערכת, עם המון פרסים שווים ויותר מ90 זוכים שונים ! התחרות מתחילה היום (13.04.2018) ומסתיימת בתאריך 26.04.2018. בתחרות עליכם להקליט קטע שלכם מתוך המשחק דרך מערכת הREPLAY החדשה ולשלוח אותו לתחרות. כל הפרטים ולרשימת הפרסים המלאה תוכלו למצוא פה ( לחץ כאן )
ReplayRoyaleGrandPrize-1280x720-fb40b7fd

כל הכבוד שהם עושים על זה תחרות ועל כך שהם פתחו הסברה על המערכת, אומנם אני מעדיף להשתמש בתוכנה הרגילה שלחתם לי כיון שאני לא כל הבנתי את המערכת והיא יותר אפשרות לצפות במשחק מנקודות זוית שונות.. ככה שלא אהבתי את זה... רעיון מאוד טובה שהם פתחו את כל הכבוד...:)