Jump to content
ShOkO

מכירה חזרנו 2024 ואתם מחפשים משתמשים? משתמשים מ-200 ש"ח (בביט ופייבוקס בלבד)

Recommended Posts

שלום לכולם, אנחנו מודעים רשמית שחזרנו לפעילות, בשל התקופה הקשה והמלחמה בעזה והגיוס שלי לצבא לא היה לי יותר מדי זמן, אבל לאחרונה קיבלתי המון פניות

וכן ביצעתי כמה מכירות מדי פעם והחלטתי שהגיע הזמן לחזור ולצייד אתכם במשתמשים עם גישה מלאה החל מ-200 ש"ח למשתמש, אנחנו מודיעים מראש כל מי שיפנה אלינו במטרה לבזבז את הזמן שלנו יקבל חסימה, אנחנו 

מבצעים מכירות מהזמן הפרטי שלנו והצוות שלנו הם חיילים שנותנים מזמנם הפרטי אז אני מבקש מכם להבין ולא לבזבז את הזמן שלנו אנחנו רוצים לספק כמה שיותר אנשים שכן רצינים ובאים אשכרה לקנות משתמש איכותי

לתקופה הזו ולהנות מכל רגע כי אם אני יכול לגרום לכם להיות שמחים בתקופה הזו אז למה לא, מזכיר שוב החל מ200 ש"ח וכל המשתמשים גישה מלאה (כמובן משתמשים בהתאם למחירים).

אין הגבלה לתקציב שתוכלו לקנות בו משתמש וכמובן ככל שהתקציב גבוהה ככה נוכל להציע משתמש עם יותר דברים נדירים.

מספר טלפון לפניות: 052-671-6784 (לפנות בווצאפ נוכל לקבוע גם שיחה במידת הצורך.)

תודה רבה ואל תשכחו עם ישראל חי 2024 גם בתקופות הכי קשות.

Edited by ShOkO

ההודעה הועלתה בתאריך פורמט ישראלי: 11/10/2023 ועדכנית תוכלו לפנות בכל עת ולרכוש משתמש.

חברה ילדי כאפות לא לפנות אלי אני מבקש שוב, אני דורש מנת משכל גבוהה רק אנשים בעלי אינטלגנציה מסויימת ואנשים טובים שבאים לקנות ולא לבלבל במוח תמיד מוזמנים לפנות עושים מכירות כל יום ואנשים שבאים להסתלבט ולבזבז לי תזמן פשוט לא נמכור להם כמו הבחורציק הקטן הזה

כמובן שהקונים שלנו הם אנשים שאנחנו נדאג להם ולא נעיף אותם כמו הבחור הזה הוא פשוט בא לבלבל תמוח וזה דוגמה טובה מאוד למי לא מוזמן לקנות אצלי.

תודה!

052-671-6784 (ואני חייל אז לא לבזבז לי תזמן שאני גם ככה נמצא תודה)

image.thumb.png.7dfddf931ed7db375ef32838228bbd80.png

חשוב לציין רכישת משתמשים זה כמו יד2 קנית אתה מקבל את כל הפרטים תקינים, אנחנו לא אחראיים על שום פעולה שתעשו במשתמש לאחר מכן.

וכן מוזמנים לבדוק פוסטים קודמים זה לא חוק זה עובדה ככה פועלים.